Поліція Житомирщини застерігає: штраф за неправдивий виклик збільшено у 30 разів — до 3400 грн

Ще до 30 березня цього року максимальна відповідальність за подібні дії обмежувалася 119 гривнями штрафу.

Статтею 183 КУпАП передбачені штрафні санкції за завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу, поліції, бригади екстреної медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань, — застерігає відділ комунікації поліції Житомирської області. 

Ще до 30 березня цього року максимальна відповідальність за подібні дії обмежувалася 119 гривнями штрафу, однак законодавець збільшив санкції та вже зараз недобросовісні громадяни за подібний «жарт» муситимуть сплатити до 3400 гривень.

За телефонні «жарти» штраф становив 119 грн

Нагадаємо, що днями поліцейські викрили молодика, який, аби уникнути відповідальності за скоєння дорожньо-транспортної пригоди у м. Баранівці,  повідомив про нібито угон свого автомобіля.

Відтак серед усіх адміністративних матеріалів, складених на 23-річного парубка, правоохоронці скерували до суду й протокол за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. 

Раніше MALYN.MEDIA писав, що Житомирщина може стати пілотним регіоном України, де запрацює екстрена служба 112.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини