Воїн з Малина оголосив збір на важливі дрони: нищитимуть ворога на Донеччині

Потрібно орієнтовно 130 тисяч гривень

32-річний військовий з Малина — Тарас Бондар служить у складі роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Бойові хрущі» 67-ї окремої механізованої бригади. Зараз його підрозділ стоїть на Донеччині, у напрямку Кремінної. І хлопцям потрібна важлива техніка — безпілотники. Уже добре відомо, що на війні — це розхідний матеріал, але дуже важливий, бо щодня допомагає нищити ворога.

“Бойові хрущі” нищать ворога на Донецькому напрямку

Відео, як працюють «Бойові хрущі» можна переглянути ТУТ.

«Ми стоїмо в районі Серебрянського лісу. Напрямок — складний. Хто знає, де це — зрозуміє, що це таке: повсюди ліси, далеко не уся техніка може тут працювати так, як треба. Навіть більшість техніки, яку нам передають, тут не справляється. Проте є окремі БПЛА, які результативні. І зараз ми побратимами намагаємося кожен своїми силами якомога більше такої техніки залучити у наш підрозділ», — розповів MALYN.MEDIA Тарас Бондар.

З його слів, йдеться про квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic.

«Якимось чином ці китайські мавіки, або як каже мій командир «весільні мавіки», тут працюють. Mavic 3 Classic – це найдешевша версія цього БПЛА. Потрібен саме для того, щоб робити скиди. Їх треба не один, а хоча б до 10. Але ми з хлопцями кожен окремо оголошуємо збір, щоб назбирати потрібну кількість», — каже військовий.

Один такий пристрій коштує в межах 60-70 тис. грн за один борт. Тарас каже, що є дорожчі модифікації, але наразі хоча б зібрати кошти на такі. Тому оголошує збір на 130 000 грн. За цю суму сподівається придбати два пристрої.

Усі, хто має бажання і можливість долучитися до збору, може переказати кошти на карту ПриватБанку на ім’я Бондар Тарас Петрович:

5168 7450 3662 3939

Пам’ятаймо, що є люди, котрі ведуть серйозну битву за нашу свободу та незалежність. І цей бій варто виграти. Вклад кожного з вас важливий!

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини