Три похорони за три дні: Малинщина провела в останню дорогу загиблих військових. ФОТО

Сергій Слобожан, Олександр Лойко та Олександр Нікітін полягли на передовій

Серпень – один з найбільш трагічних місяців для Малинської громади. Лише за офіційною інформацією на фронті загинули вісім наших земляків-військовослужбовців. В останні три дні – похорони щодня.

Так, 26 серпня, громада прощалася із 30-річним Сергієм Слобожаном, старшим навідником десантно-штурмового взводу. Служив з перших днів загострення війни.  Загинув поблизу села Долина Донецької області. Родина Сергія мешкає у Малині. Поховали Героя у селі Іванівка. В останню путь його провели рідні та близькі, бойові побратими, керівництво громади, односельці.

Учора, 27 серпня, у Луках провели в останню дорогу 39-річного Олександра Лойка. Батько двох дітей поліг у боях на Херсонщині, поблизу Білогірки. народився та закінчив школу у рідних Луках. Працював бурильником на одному з каменевидобувних підприємств. Мама Героя – Галина Філоненко мешкає у Малині. На початку вересня йому мало б виповнитися 40…

Сьогодні, 28 серпня, у рідній Українці прощалися з 52-річним Олександром Нікітіним. Загинув поблизу села Мазанівка Донецької області. Про його смерть стало відомо ще минулого тижня, але тіло Героя привезли лише цими вихідними.

Редакція MALYN.MEDIA висловлює щирі співчуття рідним і близьким воїнів. Сумуємо разом з вами. Нехай Бог дає вам сил пережити втрату. Світла пам’ять! Герої не вмирають…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини