Поховали у день народження: у Малині попрощалися із загиблим воїном — Анатолієм Лещенком. ФОТО

23 листопада йому б мало виповнитися 47 років

Сьогоднішній день у Малинській громаді оголошений Днем жалоби. До рідного Малина, міста, де ріс, навчався і планував своє життя повернувся «на щиті» захисник України – Анатолій Лещенко. Мешканці зустрічали траурний кортеж на колінах та з квітами.

Про це пише Малинська міська рада.

Зазначають, що саме сьогодні Анатолію мало б виповнитися 47 років.

«Під час прощального мітингу слова співчуття родин висловили міський голова Олександр Ситайло та військовий комісар Дмитрій Піковський. На жаль, словами не загоїти болючу рану від втрати батька, брата, вірного друга… Щирі співчуття рідним та близьким полеглого Захисника та сил пережити це величезне горе та випробування. Світла пам’ять Герою та вічний спокій!» — пишуть на фейсбук-сторінці мерії.

Відспівували Анатолія у Свято-Покровському храмі, на Городищанській. Поховали на Городищанському кладовищі.

Анатолій Васильович у Збройних Силах України перебував на посаді номер обслуги 2 механізованого відділення механізованого батальйону однієї із військових частин. Загинув 19 жовтня 2023 року внаслідок множинних осколкових поранень під час виконання завдання із захисту України. Лише наприкінці жовтня тіло було евакуйовано із зони бойових дій та ідентифіковано.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини