Під Бахмутом загинув 40-річний військовий з Малина

Воїн загинув 27 квітня

Сьогодні, 28 квітня, стало відомо про загибель ще одного жителя Малинської громади — Олександра Сергійовича Стецюка. Воїнові було всього 40 років.

Про це пише Малинська міськрада.

«27 квітня поблизу населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області смертю хоробрих загинув житель Малина, сержант Олександр Сергійович Стецюк, 1983 р.н. У Збройних Силах України служив оператором роти протитанкових ракетних комплексів. Вічна слава та світла пам’ять нашому Захиснику! Співчуття усім, хто його знав! Про час і дату прощання буде повідомлено додатково», — написала мерія.

Фотографію загиблого опублікував у своєму інстаграмі, вочевидь, його брат — Олександр Стецюк, і підписав світлину: «Брате, як так?»

Якщо рідні готові поділитися інформацією про загиблого чи надіслати світлини для публікації, просимо нам писати на сторінку ІнфоМалин у фейсбуці.

Редакція MALYN.MEDIA висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Нехай Господь буде з вами у ці важкі дні. Вічна пам’ять

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини