На Житомирщину переїхало близько 65 тисяч переселенців: з них 18 тисяч – діти

Нарахували також майже 400 багатодітних родин

За останній рік Житомирська область стала місцем прихистку для більш ніж 65 тисяч переселенців з різних куточків країни, які були змушені залишити свої міста через війну та шукати новий дім.

Про це 11 травня повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

«Завдячуючи спільним зусиллям Житомирської ОВА, громад області, благодійників та волонтерів, Житомирщина з перших днів приймала переселенців з Київщини, Харківщини, Донеччини, Херсонщини та інших регіонів. Із загальної кількості переселенців, що проживають в нашій області, перебуває понад 18 тисяч дітей та 399 багатодітних родин. Своєю чергою, на Житомирщині поселено майже 3 тисячі осіб з інвалідністю, частина з яких проживає в соціальних закладах області, зокрема у геріатричних пансіонатах», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за підтримки місцевої влади, переселенці зі сходу України отримали підтримку та допомогу в різних аспектах:

  • забезпечення житлових умов;
  • фахова медична допомога;
  • соціальна адаптація;
  • працевлаштування.

В ОДА інформують, що з квітня цього року до області прибуло шість евакуаційних поїздів, організованих спільно з Міністерством реінтеграції, Житомирською ОВА та АТ «Укрзалізниця».

Загалом було прийнято 197 вимушених переселенців з Донеччини, які розміщені у місцях тимчасового перебування Бердичівського, Житомирського та Звягельського районів. Усім евакуйованим особам надано одноразову грошову виплату та комфортні умови для проживання в соціальних гуртожитках.

Читайте також — «У Гранітному полюбили мої іграшки»: інтерв’ю з талановитою переселенкою, яка переїхала на Малинщину

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини