На Житомирщині лише понад 70% укриттів придатні до використання, – ОВА

Йдеться про майже 800 приміщень, у яких можна ховатися під час повітряних тривог

У Житомирській області тільки понад 70% укриттів придатні до використання.

Про це 6 червня інформує Житомирська ОВА з посиланням на інформацію Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи.

За інформацією ОВА, на початок повномасштабного вторгнення рф до України на території Житомирської області перебувало на обліку 1088 захисних споруд цивільного захисту, з яких 123 сховищ та 965 протирадіаційних укриттів, із них:

  • державної форми власності 166;
  • комунальної форми власності 465;
  • приватної форми власності 457.

Стан готовності захисних споруд цивільного захисту регіону до використання за призначенням характеризуються наступними показниками:

  • «готові» та «обмежено готові» до використання за призначенням – 766, що складає 70,4%;
  • «не готові» – 322, що складає 29,6%.

Окрім того, для захисту населення передбачені споруди подвійного призначення та найпростіші укриття, а саме:

у місті Житомир — комунальними підприємствами та установами міста були проведені заходи з очищення підвальних приміщень, розташованих у житлових будинках, навчальних та медичних закладах комунальної форми власності, від сміття, відновлення освітлення, усунення протікань мереж водопостачання і каналізації. В ході цих робіт підготовлено в житлових будинках 717 найпростіших укриттів. Загальна місткість найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення міста складає 263998 тис. осіб;

по районах Житомирської області для укриття населення підготовлено 1407 найпростіших укриттів. Загальна місткість найпростіших укриттів районів Житомирської області складає 326518 тис. осіб.

Загалом, наявна кількість захисних споруд усіх видів дає можливість укрити 61 відсотків населення.

Інформацію про місця для укриття населення можна отримати:

у м. Житомир – в консультативних пунктах на кожній дільниці комунального підприємства «Жилкомсервіс», на гарячій лінії служби порятунку «112» та на інтернет-ресурсах КП «Міський інформаційний центр»;

у районах Житомирської області – в консультативних пунктах районних комунальних служб та в приміщеннях сільських та селищних рад.

На сайті Житомирської обласної державної адміністрації розміщена інтерактивна карта розташування захисних споруд цивільного захисту, об’єктів ПНО та ХНО Житомирської області.

Переглянути карту укриттів можна ТУТ.

Нагадаємо, що після київської трагедії, на рівні Малинської громади видали два важливі документи, які стосуються доступу до захисних приміщень. Зокрема, зобов’язали забезпечити цілодобовий доступ до укриттів.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини