На війні загинули двоє випускників Малинського професійного ліцею, а також підтвердилася загибель зниклого безвісти

Усім трьом ще не було й 30-ти років

Учора, 25 липня, підтвердилася загибель на війні мешканця села Вишів Малинської громади В’ячеслава Пензеника. З вересня 2022 року 28-річний В’ячеслав Васильович вважався безвісти зниклим і його пошуки тривали довгий час.

Про втрату повідомила Малинська мерія.

«До нашої громади надійшло офіційне сповіщення про загибель нашого земляка, жителя села Вишів Малинської громади Пензеника В’ячеслава Васильовича (1994 р.н) – сержанта, старшого стрільця механізованого взводу механізованої роти. Воїн загинув 5 вересня 2022 року, під час артилерійського обстрілу зі сторони противника під н.п. Сухий Ставок Бериславського району Херсонської області», — йдеться у повідомленні.

Про дату та час прощання повідомлять згодом.

Фото В’ячеслава, на жаль, немає. Якщо рідні готові поділитися додатковою інформацією про загиблого чи надіслати світлини для публікації, просимо нам писати на сторінку ІнфоМалин у фейсбуці.

Окрім цього заступниця директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Малинський професійний ліцей» Лариса Костюченко у фейсбуці розповіла про втрату двох випускників 2020 року: Віктора Олександровича Задорожнього, якому було всього 22 роки, та Максима Олександровича Мартинюка, життя якого обірвалося у 21-річному віці.

«Наші красені хлопці-одногрупники, наші Герої… Тепер янголи… Трагедія не відпускає нас, тих хто був знайомим і незнайомим із Вітею і Максимом. Хлопці стали до боротьби зі злом, вони хотіли творити нову Україну, вони не боялися і не мовчали», – написала Лариса Костюченко.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблим. Нехай Господь дай вам сили пережити втрату. Вічна пам’ять! Герої не вмирають!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини