Щоб не нагадував московський: на Київщині презентували проєкт нового герба та прапора області

З 1999 року на гербі Київщини зображений Юрій Змієборець, який копіює і нагадує Георгія Побідоносця на гербі московської області та москви

Депутатам Київської обласної ради, керівникам громад і мерам міст презентували проєкт нового герба та прапора області Київської області.

Про це повідомляє Київська ОВА.

За ініціативою КОВА провели геральдичну експертизу офіційної символіки області. Усі напрацювання нового герба та прапора пройшли експертизу Інституту історії НАНУ.

Експерти робочої групи, яку координував заслужений художник і геральдист Олексій Руденко, пропонують розмістити на гербі Київської області янгола.

«Саме ангел, який молиться за Київщину, її мешканців, і стоїть на захисті, зафіксований в історичних документах на гербі Київської землі щонайменше з 1416 року. Герб з ангелом зображували і на великих державних печатках Великого князівства Литовського», — пояснюють в ОВА.

Олексій Руденко під час презентації (фото: КОВА)

Варіантів нового прапора області чотири – герб із зображенням ангела на різних кольорових фонах, серед яких: синій, білий та пурпуровий.

Важливо, що на реалізацію проєкту не витрачено жодної копійки з  бюджету. Узгоджений варіант затверджуватимуть на сесії облради. Перед цим його винесуть на обговорення громаді.

У червні Олексій Руденко, якого ще також називають головним художником ЗСУ, давав інтерв’ю MALYN.MEDIA малинського коника.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини