Завтра Малин прощатиметься із загиблим на війні — 24-річним Богданом Кучинським

Він загинув під час стрілецького бою з ворожою ДРГ на Чернігівщині

У п’ятницю, 5 липня, у Малині прощатимуться із загиблим воїном з Юрівки, Богданом Кучинським. Його життя обірвалося у 24 роки.

Про час прощання написали у фейсбуці Малинської міської ради.

«Громадо! Прощання із Захисником України КУЧИНСЬКИМ Богданом Олеговичем відбудеться завтра, 5 липня, о 9:30. Закликаємо всіх гідно провести нашого полеглого Героя в останній земний шлях, долучившись до утворення живого коридору (від аптеки «Нікон») та прощального мітингу на Соборній площі Малина. О 10:00 за домашньою адресою – с. Юрівка, вул. Незламна, 12 відбудеться відспівування Захисника», — йдеться у повідомленні.

Поховають Героя на місцевому кладовищі у Юрівці.

Також завтрашній день, 5 липня, оголошений Днем жалоби у Малинській громаді.

Зазначимо, що Богдан Кучинський служив у ЗСУ на посаді кулеметника-розвідника розвідувальної роти однієї з військових частин. До лав ЗСУ пристав у серпні 2022 року.

Загинув  2 липня 2024 року під час виконання бойового завдання у районі н.п. Хронівка Чернігівської області внаслідок стрілецького бою з ворожою ДРГ.

Редакція висловлює співчуття родині та близьким. Світла пам’ять!


29 червня обірвалося життя старшого солдата, водія гранатометного відділення — Володимира Івановича Львова.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини