На війні загинув 32-річний воїн з Малина — Євгеній Власенко

Життя молодого чоловіка обірвалося на Харківському напрямку

Учора, 27 червня, Малинська громада отримала трагічні новини з фронту. На передовій загинув наш земляк, 32-річний мешканець міста — Власенко Євгеній Олександрович. Молодий чоловік не дожив буквально два місяці до свого 33-річчя…

Про загибель повідомили у фейсбуці Малинської міської ради.

«Громадо! На жаль, до Малинщини надійшла гірка звістка про втрату. На щиті додому повертається Захисник України – Власенко Євгеній Олександрович, 09.08.1991 р.н., житель міста Малина. Сьогодні, 27.06.2024, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу, його молоде життя обірвалося поблизу н.п. Борщове Харківської області», — пишуть у мерії.

У Збройних Силах України солдат Євгеній Власенко перебував на посаді навідника танкового взводу танкового батальйону однієї з військових частин.

«Висловлюємо щирі співчуття родині Захисника. Поділяємо біль невимовного горя. Нехай Господь допоможе рідним та близьким пережити цю тяжку втрату. Про дату і час прощання із загиблим буде повідомлено згодом. Вічна пам’ять та вічна слава полеглому Захиснику України – Євгенію Олександровичу Власенку!» — додали у повідомленні.

Через загибель земляка, усі урочисті заходи, заплановані до Дня Конституції, який відзначають 28 червня, — скасували.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Нехай Господь буде з вами у ці важкі дні. Сумуємо разом з вами. Світла і вічна пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини