Малин провів в останню дорогу Максима Афанасьєва. ФОТО

Життя чоловіка обірвалося у 52-річному віці

Сьогодні Малинська громада в скорботі провела в останню путь свого Героя – Максима Петровича Афанасьєва, сержанта, командира відділення – командира машини 1 взводу 1 роти механізованого батальйону.

Про це пише Малинська міська рада.

На Соборній площі міста зібрались рідні та близькі воїна, керівництво громади, побратими та небайдужі містяни аби віддати належну шану воїну.

Поховали Максима Петровича на Алеї Героїв.

«Він не був професійним військовим, але без сумнівів став на захист рідної землі від російських окупантів. Вдома на нього чекали дружина та донька, яким він обіцяв, що повернеться із Перемогою… Та на жаль, додому Захисник повернувся “на щиті”. Війна обірвала його життя 17 липня поблизу н.п.Приютне Запорізької області», — зазначають на сторінці мерії.

Завтра, 24 липня, на території Малинської громади знову День жалоби. Додому «на щиті» повернеться 29-річний Володимир Володимирович ДАНИЩУК.

Віддати останню шану нашому Герою та о 9:00 приєднатися до створення «живого коридору» від аптеки «Нікон» до Соборної площі Малина, а також долучитися до прощального мітингу. Відспівування відбудеться вдома 24.07.2023 о 10:00 за адресою: м. Малин, вул. Приходька, 10.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини