Малин на колінах зустрічав кортеж із тілами загиблих земляків. ФОТО

На війні загинули 48-річний Віталій Марченко та 35-річний Олексій Федоренко

Сьогодні, 14 вересня, на території нашої Малинської громади офіційний траур. Днями на передовій загинули одразу двоє наших земляків-військовослужбовців – Віталій Марченко та Олексій Федоренко. Першому було всього – 48, другий пішов із життя у 35-річному віці.

Сьогодні вранці труни із тілами наших Героїв привезли у Малин. Траурні кортежі вже традиційно проїхали центральною площею міста – Соборною.

Провести бійців в останню дорогу прийшли рідні, близькі, знайомі, мешканці та керівництво Малина. Віддати шану долучилися також військові та малинський військком Олександр Сердюк. Присутні утворили «живий» ланцюг від аптеки «Нікон» до центру міста, стоячи на колінах…

Віталій Марченко загинув біля н.п. Микільське Волноваського району на Донеччині. Війна забрала життя чоловіка минулого тижня, 8 вересня. Він був молодшим сержантом, водієм розвідувального взводу мотопіхотного батальйону.

У Малині проживав з 2014-го. На фронт пішов 25 лютого, відразу на наступний день від початку війни. Дітей у Віталія Марченка не було. Поховали бійця у Ксаверові, де спочивають його батьки. У цьому селі також проживає його сестра.

Олексій Федоренко загинув внаслідок підриву на протитанковій міні поблизу н.п.Червоне Харківської області 11 вересня. Він був молодшим сержантом, командиром розвідувального відділення розвідувального взводу мотопіхотного батальйону, житель села Лісна Колона нашої громади. Поховали Олексія Федоренка у рідному селі.


Актуальні Житомирські новини на сайті ukr.net

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини