Азовець з Малина Дмитро Козацький отримав підвищення по службі

Йому надали звання молодшого лейтенанта

Військовий і фотограф з Малина — Дмитро Козацький з позивним «Орест» отримав підвищення по службі.

Про це наш земляк написав у своїх соцмережах.

Дмитро Козацький опублікував світлину з погонами, на яких зображено зірку. Це позначка звання молодшого лейтенанта.

«Цей день настав!» — прокоментував військовий.

У коментарях він розповів, що також підписав контракт про службу до кінця воєнного стану. Користувачі, знайомі та побратими привітали «Ореста»:

«Дуже тішуся, коли класних офіцерів стає все більше. Вітаю, пане!»

«Вітаю, пане! То є заслужене визнання вашої служби».

«Заслужив найвищих звань».

«Пане молодший лейтенант».

«Дякую! Змінюйте Збройні Сили».

Орест бере участь в обороні України з 2015 року. На початку повномасштабної війни разом з іншими побратимами тримав оборону на «Азовсталі».

Світлини Козацького, зроблені ним під час оборони Азовсталі, облетіли увесь світ. Після виходу з заводу та перед тим, як потрапити в полон, Дмитро залишив у соціальних мережах свої фото в хорошій якості, щоб їх могли надсилати на різні конкурси.

«До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії та фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі», — написав він.

У результаті 2022 року Козацький увійшов до рейтингу Forbes «30 до 30: обличчя майбутнього», а світлина «Світло переможе» стала однією з кращих у 2022 році за версією The Guardian. Цей же знімок обрали до списку «100 найкращих фотографій 2022 року» за версією журналу Time.

21 вересня 2022 року Дмитра Козацького разом з іншими оборонцями Маріуполя звільнили з російського полону. 6 грудня 2022 він повернувся до лав ЗСУ.

Також Дмитро організовував благодійні фотовиставки.

По темі: «Мам, обіцяй триматися»: історія того самого фотографа «Азовсталі» з Малина

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини