Фото Дмитра Козацького увійшло до списку найкращих світлин за версією The Guardian

Це фото він зробив 16 травня на металургійному комбінаті «Азовсталь» у Маріуполі

Світлина колишнього бійця полку «Азов» Дмитра Козацького, родом з Малина, потрапила до переліку 20 найкращих фото 2022 року за версією британського видання The Guardian.

Про це йдеться у публікації The Guardian. 

Мова про легендарне фото, яке Дмитро Козацький зробив на оточеній окупантами Азовсталі 16 травня – за кілька днів до виходу українських військових з території меткомбінату. На знімку зображений воїн у променях сонця.

«Під час багатомісячної облоги міста загинули тисячі людей, місто майже повністю знищили. На “Азовсталі” трималися останні осередки опору Маріуполя. У тунелях і складах заводу разом ховалися військові та сотні мирних жителів», — пише The Guardian.

17 травня українські військові вийшли з «Азовсталі». Дмитра Козацького та 214 захисників Маріуполя звільнили з полону під час обміну у вересні.

Улітку роботи Козацького отримали спеціальну нагороду польського конкурсу Grand Press Photo 2022.

Мати Дмитра – Ірина Юрченко, розповіла про їхню сім’ю, дитинство сина, вибір приєднатися до «азовців»: «Мам, обіцяй триматися»: історія того самого фотографа «Азовсталі» з Малина.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини