У Білокоровичах жителі хотіли перекрити «Варшавку» через скасування «чорнобильських» доплат

Наміри перекрити трасу Київ-Ковель завершилися компромісом

1 березня жителі селища Білокоровичі звернулися до керівництва Білокоровицької громади з листом, під яким було поставлено 114 підписів, у якому попередили про намір 4 березня 2024 р. о 12-00 перекрити трасу Київ-Ковель.

Про це пишуть «Зорі над Убортю».

Причина, що спонукала людей вдатися до такого радикального кроку — скасування виплати «чорнобильських» доплат до пенсій у розмірах, визначених рішеннями судів: замість 10-13 тисяч гривень доплата виплачується у розмірі 3200 грн.

Того ж дня, 1 березня, виконавчий комітет Білокоровицької сільської ради ухвалив рішення «Про не погодження проведення масового заходу», яке було розміщене на сторінці сільської ради в мережі Facebook.

Попри заборону, 4 березня о 12-й годині поблизу перехрестя автомагістралі Київ-Ковель з автодорогою Білокоровичі-Бучмани зібралася група жителів села. До місця проведення акції прибув сільський голова Сергій Коцур, заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко, були присутні кілька екіпажів поліції.

Місцеві жителі не проявляли намірів до перекриття траси й задовольнилися емоційним спілкуванням із представниками місцевої влади. В ході розмови було узгоджено, що наступного понеділка, 11 березня, в с. Білокоровичі у будинку культури будуть проведені збори жителів громади.

На збори будуть запрошені керівництво Коростенського району, спеціалісти з чорнобильських питань для фахового роз’яснення ситуації щодо чорнобильських доплат до пенсії – з тим, щоби жителі села змогли визначитися з подальшими кроками щодо відстоювання права на законні доплати.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини