На Житомирщині через стрімкий перехід до ПЦУ виникла потреба у священниках

Священнослужителів запрошують долучитися до розбудови українського православ’я

Священнослужителів, які мають потребу в парафії й не перебувають під дією канонічних покарань, долучитись до розбудови українського православ’я на Житомирщині.

У зв’язку зі стрімким переходом громад у лоно Православної Церкви України Житомирсько-Овруцька єпархія має потребу в священнослужителях.

Про це повідомив керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією єпископ Паїсій, передає Релігійна правда.

«Після початку російської агресії проти України чимало релігійних громад, що перебували у духовній окупації Російської Церкви, виявили бажання звільнитись від московського ярма та приєднатись під омофор Єдиної Помісної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Тому, у зв’язку з розвитком Української Православної Церкви та стрімким переходом громад у лоно Православної Церкви України на Житомирщині, Житомирсько-Овруцька єпархія має потребу в священнослужителях», – зазначив єпископ.

Він звертається до студентів та випускників духовних навчальних закладів, а також священнослужителів, які мають потребу в парафії й не перебувають під дією канонічних покарань, долучитись до розбудови українського православ’я на Житомирщині.

Читайте також — У Малині дві московські церкви перейшли в пряме підпорядкування Митрополита Епіфанія.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини