Малинщина без світла: Житомиробленерго знову опублікувало списки без графіків

Компанія ігнорує заклики щодо оприлюднення інформації про терміни відключення

Станом на 18 год. 40 хв. 3 листопада на сайті АТ «Житомироблнерего» оприлюднений орієнтовний перелік населених пунктів графіку відключень з датами 3-6 листопада. Однак при натисканні на зазначені дати можемо побачити лише (!) список підприємств, установ, населених пунктів та вулиць, які планують відключати РЕМ. Час запланованих відключень, як і раніше, відсутній.

Завтра, 4 листопада, Малинського РЕМу у списку немає. Але є у переліку адрес на 5 листопада.

Електрику у НЕВИЗНАЧЕНИЙ ЧАС  та на НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН вимикатимуть в Українці, Малинівці, Різні тощо. Не стане винятком і Малин.

ПЕРЕЛІК АДРЕС НА 4 ЛИСТОПАДА

ПЕРЕЛІК АДРЕС НА 5 ЛИСТОПАДА

ПЕРЕЛІК АДРЕС НА 6 ЛИСТОПАДА

Нагадаємо, для усунення наслідків російських атак Центральний та Північний регіони країни обмежують в електропостачанні.

Наприкінці жовтня 2022 року АТ «Житомиробленерго» почало публікувати графіки відключень на визначені дні, але час обмеження електропостачання не вказують.

Для розуміння — у Києві публікують конкретні графіки із зазначенням адрес та терміну, упродовж якого не буде світла. Звісно, бувають розбіжності, але більшість інформації співпадає.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини