Переїхала до Львова, але представляє Житомирщину: Єлизавета Кулаківська готується до Чемпіонату Європи

Днями 16-річна спортсменка виборола перемогу на Чемпіонаті України

Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток проходив у Полтаві з 15-го по 18 березня. Наша талановита землячка Єлизавета Кулаківська представляла на цих змаганнях Житомирщину і здобула перемогу.

З початком війни спортсменка переїхала до Львова, але продовжує «боротися» за нашу область. До переїзду у Малин вона жила у Пісківці, на Київщині.

Тренер дівчини – Олексій Федорчук розповів MALYN.MEDIA, що завдяки цій перемозі Єлизаветі делегували представляти Україну на Чемпіонаті Європи, який проходитиме вже влітку в Албанії (м.Тірана).

«Традиційно перед чемпіонатом Європи проводять змагання на рівні України. Цього року вони проходили у Полтаві, змагалися кадети до 17 років. Єлизавета провела чотири сутички. У фінальній — перемогла призерку світу, чемпіонку Європи з рахунком 7:4. Це означає, що вона стала чемпіонкою України й тепер представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи в столиці Албанії», — ділиться здобутками своєї підопічної Олексій Федорчук.

Тренер борчині також підкреслив: Єлизавета активно готується та налаштована привезти з Європи «золото»:

«Вона хоче продемонструвати усьому світу незламність та міць українських дітей, довести нашу непереможність. Зокрема, й на спортивній арені».

Федорчук також розповів, що зараз Єлизавета навчається у Львівському спортивному коледжі, але продовжує тренуватися під його керівництвом та представляти Житомирщину. До слова, раніше у цей коледж вступив її брат, також спортсмен — Роман.

«Через три дні Ліза приїде у Малин. Будемо разом аналізувати останні змагання та готуватися до Чемпіонату Європи. Не сумніваюся у ній! Впевнений – повернеться з перемогою», — додав на завершення Олексій Федорчук.

Читайте також — Пішла пригледіти за братом – стала чемпіонкою: розмова з Єлизаветою Кулаківською

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини