Найкращі спортсмени Малина отримали стипендії міського голови

П’ятеро малинських спортсменів отримали по 5 тис. грн від мера

Сьогодні, 30 травня, міський голова Малина Олександр Ситайло урочисто привітав та вручив стипендії кращим спортсменам громади за результатами здобутків 2023 року.

Учора, 28 травня, мер видав відповідне розпорядження.

Стипендія міського голови у сумі 5 тисяч гривень (кожному) – це вже традиційна відзнака у Малинській громаді, яка присуджується, згідно з розпорядженням міського голови, за рекомендаціями Координаційної ради з питань фізичної культури та спорту.

Цього року стипендії отримали:

  • Ілля Бубнов, учень Малинського ліцею № 2, за І місце на Чемпіонаті України з пауерліфтингу та встановлений рекорд України та Європи (сертифікат Європейської Федерації GPA) зі станової тяги.
  • Єлизавета Кулаківська, вихованка Малинської дитячо-юнацької спортивної школи, за І місце на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та Золото на Європейських іграх з вільної боротьби серед школярів вікової групи U18 (Сербія).
  • Доцентко Дмитро, Тивоненко Ярослав та Столяр Олександр — вихованці Малинської дитячо-юнацької спортивної школи, за зайняті І місця на Командному чемпіонаті України з естафетного бігу серед юніорів.

«Щиро радіємо за нашу спортивну молодь та пишаємося їх вагомими здобутками! – зазначив міський голова Олександр Ситайло. — Окрема вдячність тренерському складу за високий рівень спортивної підготовки та мотивацію. Бажаємо нових перемог та досягнень!»

Нагороду за свою підопічну Єлизавету Кулаківську отримав її тренер Олексій Федорчук.

Нагадаємо, що у 2022-ому стипендії міського голови отримали Єлизавета Кулаківська та Вікторія Слободенюк. Тоді їм вручили по 10 тис. грн.

Інтерв’ю з борчинею читайте у матеріалі:  Пішла пригледіти за братом – стала чемпіонкою: розмова з Єлизаветою Кулаківською.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини