По 10 тис. грн: юні малинські борчині отримають стипендії міського голови

Єлизаветі Кулаківській та Вікторії Слободенюк виплатять по 10 тисяч гривень

Сьогодні, 8 лютого, у Малинській міськраді засідала комісія з питань фізичної культури і спорту. Під час засідання вирішили призначити стипендії двом вихованцям відділення вільної боротьби ДЮСШ – Вікторії Слободенюк та Єлизаветі Кулаківській. Вони отримають по 10 тис. грн.

Про це йдеться на сайті Малинської міської ради.

«Стипендію міського голови як грошове заохочення кращих спортсменів Малинської громади було затверджено минулого року. Вона є одноразовою та виплачується у першому кварталі поточного року за минулорічні досягнення. Її розмір коливається від 2 тис.грн до 10 тис.грн залежно від місць, зайнятих у всеукраїнських та міжнародних змаганнях», – пояснюють у мерії.

Вікторія Слободенюк та Єлизавета Кулаківська, тренерами яких є Олександр Ткачук і Олексій Федорчук, — неодноразово займали перші місця на змаганнях вищезазначених рівнів. А влітку минулого року стали ще й майстрами спорту з вільної боротьби.

На засіданні ради також розглянули питання розробки та затвердження нової Програми — розвитку футболу. Це дасть можливість залучити більше коштів на цей вид спорту.

Журналісти MALYN.MEDIA відстежують спортивну кар’єру наших борчинь. Так, раніше ми писали, що Єлизавета Кулаківська стала лауреаткою спортивного року.

Інтерв’ю з борчинею читайте у матеріалі —  Пішла пригледіти за братом – стала чемпіонкою: розмова з Єлизаветою Кулаківською.


ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини