За матеріалами СБУ судитимуть вчительку з Житомира: вже 30 років «відчуває себе окупованою»

Насаджувала учням антиукраїнські наративи кремлівської пропаганди

Співробітники Служби безпеки викрили у Житомирі чергову прихильницю держави-агресора, яка публічно виправдовувала збройну агресію рф проти України «у стилі» російських медіа.

Нею виявилася викладачка одного із міських ліцеїв.

Встановлено, що під час занять викладачка нав’язувала дітям пропагандистські наративи рф. Серед іншого, переконувала учнів, що українців не було б без «високого російського мистецтва», що Україну-Русь придумав Винниченко, а до складу самої Київської Русі входили «южноросійські, малоросійські та бєлоросійські землі».

Провину за війну жінка покладала виключно на саму Україну і весь цивілізований світ.

Також вона стверджувала, що після розвалу радянського союзу росія виконувала роль захисника України, сама ж жінка вже 30 років «відчуває себе окупованою».

У ході дискусії викладачка переконувала учнів, що з них готують «гарматне м’ясо», зневажливо висловлювалася про ЗСУ та дискредитувала українських військових.

Ініційована Службою безпеки експертиза повністю підтвердила факти злочинної діяльності фігурантки.

Фото: СБУ

На підставі задокументованих фактів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру у виправдовуванні збройної агресії рф проти України, тобто у вчиненні правопорушення за ч.1 ст.436-2 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Заходи із викриття проводили оперативні співробітники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини