«Твоя мама буде плакати на Соборній площі»: заробітчанин з-за кордону погрожує військовому з Малина 

У приватних переписках він насміхається над військовою службою, пише про його швидку загибель й обіцяє розправитися з матір’ю

Військовий з Малина, який зараз служить у рядах 115-ї бригади на Куп’янському напрямку, — Олег Єсипенко сьогодні виклав у фейсбуці пост, вміст якого обурює і навіть лякає. Автор допису розповідає, що учора його син, який, до речі, також військовий (Максим Єсипенко служить у прикордонних військах, був у Чорнобилі після звільнення АЕС) мав переписку із користувачем під іменем Sergey Pavlyuk. У цьому діалозі Павлюк, який також з Малина, але зараз перебуває за кордоном — м’яко кажучи, не вибирав слів та погрожував не лише Максиму Єсипенкові, а і його родині… 

Цитувати все написане Павлюком не будемо, але якщо коротко: він звертається до Устима «плєнний», запитує чи він ще живий, а також прогнозує, що воїн скоро загине і його мама буде плакати на Соборній площі… До речі, з матір’ю Єсипенка молодшого він також обіцяє розправитися. 

Нижче публікуємо скрини діалогу.

Увага, міститься нецензурна лексика!

MALYN.MEDIA вдалося поспілкуватися з батьком військового, на адресу якого лунали такі погрози. Олег Єсипенко розповів, з чого все почалося. 

«Нещодавно під одним з волонтерських зборів цей персонаж (Павлюк, — ред.) залишив коментар, що, мовляв, нащо ви оце збираєте з простих людей гроші, коли військові такі “страшні” суми на руки отримують. Моя дружина вступилася за збір і толерантно висловила свою думку, але це його не зупинило, і він почав активно хамити, матюкатися до неї. 

Дружина розповіла про це мені і я також пішов туди, підтримати розмову. Але я й близько нічого подібного йому там написав, як він синові. Лише намагався дати зрозуміти, що йому краще помовчати, що він перегинає. Згодом втрутився і мій син. А вже потім цей діалог перейшов у їхню приватне листування, яке наче й спочатку закінчилася полюбовно. Як ось вчора Сергій Павлюк пише Максимові, чи той ще живий і всяке таке..», — розповів у коментарі Олег Єсипенко.

Олег Єсипенко також каже, що після викладення скринів переписки у фейсбук місцеві вже встигли розповісти деталі про сміливця, який вирішує питання, перебуваючи в цей час у Польщі чи то Німеччині (у його профілі зазначено, що живе у Познані, в той час, як у приватному чаті він згадує Німеччину).

«Я все розумію… Але, як на мене, він перейшов усі можливі і не можливі межі. Писати такі слова людині, яка несе службу. Погрожувати розправитися з його мамою, яка зараз у Малині без сина, і без чоловіка — ну це, перепрошую, вже у жодні рамки не вписується! Казати таку єресь про Соборну площу — жах», — зазначає Єсипенко. 

У розмові він також наголосив, що сторінка, з якої пишуть брудні повідомлення, точно не зламана, бо згадується інформація, яку може знати тільки хтось з місцевих. До того ж у коментарях вже почали писати, що це не перша така цинічна та зухвала поведінка Павлюка.

Допис Єсипенка набрав понад сотню поширень та десяток коментарів. Ось що пишуть користувачі: 

Olesya Shatylo: «Впевнена, що необхідно знайти і без покарання неможливо залишити!Не думала, що таке жорстоке і дике хамство може взагалі існувати серед української молоді, особливо під час війни, коли ця наша молода гвардія захищає наші домівки ціною власного життя..Ми втрачаємо найкращих, щоб це бидло жило..Обов’язково покарання!!!».

Dayton Ua: «Обов’язково заяву в поліцію і чим бистріш, тим краще»

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини