Хакерська атака на урядові сайти:«Українець! Ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу»

«Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого…»

У ніч з 13 на 14 січня відбулися масові хакерські атаки на українські урядові сайти: сайт Кабміну, низки міністерств і навіть сайт Дія. Застосунок працює поки без проблем.

Окрім сайту уряду не працюють сайти МЗС, Державної служби надзвичайних ситуацій, Міносвіти, Мінспорту, Міненерго, Мінагрополітики, повідомляє Telegraf.design з посиланням на BBC.

На сайті міністерства закордонних справ та деяких інших можна побачити таке повідомлення: «Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп’ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі».

Повідомлення опубліковане українською, російською та польською мовами.

У МЗС хакерську атаку підтвердили: «Внаслідок масованої хакерської атаки вебсайти МЗС та низки інших державних органів тимчасово не працюють. Наші спеціалісти вже займаються відновленням роботи ІТ-систем. Перепрошуємо за можливі незручності», – повідомив речник міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у твітері.

У Міністерстві освіти повідомили, що у зв’язку з глобальною атакою у ніч з 13 на 14 січня 2022 року офіційний сайт міністерства тимчасово не працює. Закликали користуватися іншими вебресурсами, зокрема офіційними сторінками міністерств у соцмережах. У відомстві додали, що несправності усувають, працює кіберполіція і СБУ.

Також не працює сайт Дії, але мобільний застосунок працює без проблем.

У Службі безпеки України повідомили, що невдовзі оприлюднять заяву щодо нічних подій.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини