Від Пальчевського до Кличка: Наталія Парфіненко змінює політичні вподобання

Депутатка Малинської міськради, яка пройшла на останніх виборах від «Перемоги Пальчевського», публічно зацікавилась «УДАРом».

Наталія Парфіненко, яка пройшла в малинський «парламент» від проросійської політичної сили «Перемога Пальчевського,  останнім часом не приховує свою прихильність до партії «УДАР» Віталія Кличка.

Нагадаємо, що на останніх виборах Парфіненко йшла першим номером у списку від «Перемоги Пальчевського» і успішно привела із собою ще трьох депутатів. Зараз вона не є членом партії, і, схоже, цікавиться новими політичними проєктами.

Зокрема, останнім часом на її особистій сторінці у фейсбуці «зачервоніло». Парфіненко активно постить дописи про діяльність малинського осередку партії «Удар».

У коментарі MALYN.MEDIA депутатка зазначила, що до лав «УДАРу» вона поки що не вступила.

«Але мені подобаються принципи та ідеї «УДАРу», тому не виключаю, що приєднаюсь до цієї команди. Зокрема, мені близька їхня молодіжна політика. Цікаві проєкти роблять», – повідомила Наталія Парфіненко.

Що буде з фракцією у міській раді «Перемога Пальчевського» та чи підтримують її зацікавленість «УДАРом» фракційні колеги, вона не захотіла коментувати. І повідомила, що поки що «не готова про це говорити».

У Малинській міськраді Парфіненко є членом комісії з гуманітарних питань.

А тим часом депутати Малинської міської ради втомилася від гімну Малина — хочуть скасувати його виконання перед початком сесії.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини