У Малині знайшли скалічену та зґвалтовану собаку: розмова з рятівницею тварини

Щоб розібратися із цим випадком, київські ветеринари збиралися на консиліум

Дописи про страшну ситуацію в останні дні просто заполонили місцеві групи нашого Малина. Від деталей – без будь-якого перебільшення – стає не по собі…

Нашому виданню вдалося поспілкуватися із жінкою, яка врятувала тварину та зараз збирає кошти на її лікування.

Тетяна Рябишева – уродженка Малина, нині живе у Києві. У рідному місті мешкає її родина. Три дні тому їй подзвонила схвильована бабуся. Пенсіонерка поралася на своєму обійсті в районі вокзалу. І знайшла ледь живу тварину.

«Питаю, а що з нею. Каже, що тварина вся в ранах, лежить, не ходить. А її тіло покрите опаришами. Пізніше на місце під’їхала моя мама. І вони там, як змогли, так і надали першу допомогу: зняли ці личинки, промили рани, приклали мазь, нагодували та напоїли. Собака могла їсти і це давало хоч якісь шанси на те, що вона житиме. Переночувала у нашій літній кухні», – розповідає Тетяна у коментарі MALYN.MEDIА.

Після цього Таня зв’язалася із зооволонтерами, які допомогли знайти клініку та медиків, що були готові взятися за цей випадок.

«Наступного дня я з чоловіком приїхала забрати тварину з Малину у Київ. Застелили простирадло у салоні авто, було досить спекотно. Я навіть намагалася не дивитися на неї.. Але дорогою ці личинки невпинно вилазили із собаки. Вже у Києві собаку оглянули ветеринари. Медики навіть збиралися на консиліум, бо, з їх слів, раніше з таким не зустрічалися», – пригадує вона.

В столичній клініці

Проте вигляд собаки, як з’ясувалося, ще не найгірше… Жахливими подробицями шокували столичні ветеринари, які оглядали тварину.  У своєму висновку вони написали, що собаку, яка за віком має не більше трьох років, ґвалтували предметами невідомого походження. На тілі тварини також знайшли проникаючі та рвані рани в області поперекового відділу хребта та промежини. 

«Імовірно, рани були отримані близько двох тижнів тому, в результаті фізичної розправи, предметами невідомого походження. В ранах були знайдені личинки м’ясної мухи у великій кількості. Задня права кінцівка нечутлива, виявлена болючість поперекового відділу. Шкіра в області ран запалена, болюча, у тварини відсутня можливість пересуватися самостійно, через болючіть від отриманих травм», – зазначили ветеринари.

Лікування

Зараз тварина перебуває на стаціонарному лікуванні у клініці. Спеціалісти кажуть, що вона житиме, але це тривалий і складний процес. А головне – недешевий. Після того, як Тетяна поділилася цією історією у фейсбуці, малинці не залишилися осторонь і станом на вчорашній вечір перерахували на лікування собаки близько 40 тис. грн.

«Я була дуже вражена такою організованістю мешканців Малина, які не пройшли повз. Хто по 10-20-50-100 грн, хто більше – але разом нам вдалося зібрати достатньо гарну суму, яка допоможе цій скаліченій собаці принаймні видужати… Такі речі – дикість. Я не знаю, хто за цим стоїть, але ми не залишимо це просто так», – запевняє співрозмовниця.

На ситуацію вже відреагувала зоозахисна організація UA.Animals – активісти подали заяву у поліцію. Сьогодні до правоохоронців зверниться і сама Тетяна.

«Мій чоловік юрист, обіцяв мені допомогти. Якщо хтось справді таку наругу вчинив над твариною, то він має відповісти. Сьогодні це тварина, а завтра, борони Боже, людина… Сподіваюся, поліція максимально відповідально поставиться до цього випадку», – зазначила на завершення Тетяна.

Є епатажні фото… Вирішили не публікувати.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини