Поблизу Бородянки на «Варшавці» відновили рух зруйнованим мостом

Капремонт тривав від грудня минулого року

Учора, 26 липня, поблизу Бородянки на Київщині завершили будівництво нового мосту через річку Здвиж. Завдяки цьому відновили сполучення на ділянці дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин зруйнованим мостом.  Переправу знищили російські військові на початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад.

Рух відбувався тимчасовою переправою, яку облаштували поруч із мостом. Утім, вона не могла забезпечити стабільний і безпечний рух вантажного транспорту з ЄС в бік столиці.

Міст через річку Здвиж збудували в стислі терміни. Капітальний ремонт розпочався в грудні минулого року.

Протяжність новозбудованого мосту – 102 метри. Він має дві смуги руху та два службові проходи. Об’єкт розрахований на високі транспортні навантаження. Тепер автомобільний транспорт буде рухатися без втрати часу.

Міст через річку Здвиж став третім капітально відбудованим мостом на Київщині. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Агентством відновлення працюють над відбудовою транспортної інфраструктури по всій Україні.

Читайте також — Майже 500 млн грн: капремонт дороги Малин – Нове Життя через Українку подорожчав удвічі

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини