Майже 500 млн грн: капремонт дороги Малин – Нове Життя через Українку подорожчав удвічі

Днями оголосили тендер на 478 млн грн

26 травня Департамент регіонального розвитку Житомирську ОДА оголосив тендер на масштабний проєкт – капітальний ремонт автомобільної дороги О 061117 Малин – Нове Життя через Українку, Будо-Вороб’ї.

Попередня очікувала вартість – майже пів мільярда гривень, а якщо бути точним — 478 млн грн.

Зазначимо, що буквально за кілька днів до загострення війни ремонт оцінювали у 250 млн грн. При тому, що у кошторисній вартості ремонт оцінювали у 213 мільйонів. Однак тоді торги зі зрозумілих причин так і не відбулися. І ось зараз обласна влада знову взялася за цей проєкт.

За ці пів мільярда (хоч учасник може запропонувати й менше) підрядник повинен зняти старе покриття, прокласти комунікації, бордюри, лінії електропередачі, постелити дорожній одяг, встановити дорожні знаки, нанести розмітку, встановити огородження, острівці безпеки, узбіччя тощо.

Зараз збирають пропозиції від учасників. Роботи підрядний має завершити до 20 грудня наступного, 2024 року. Початок аукціону запланований на 5 червня.

Окрім цього, Департамент також шукає підрядника, який за майже 4,6 млн грн буде вести технічний нагляд по реалізації цього проєкту.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини