У Малині подарований естонцями автобус планують передати на потреби освітян

Рішення приймуть на найближчій сесії

На сайті Малинської міської ради опублікували проєкт рішення про безплатне прийняття у комунальну власність великогабаритного автобуса, який нещодавно подарували нашій громаді. Недешевий подарунок зробила Естонія, яка, нагадаємо, планує опікуватися відбудовою Житомирщини після війни.

Автобус IRISBUS CROSSWAY VNESFR планують передати на баланс управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання міськради. Будуть використовувати «за цільовим призначенням».

Це рішення планують винести на розгляд депутатів на найближче пленарне засідання.

До слова, це серія міських та міжміських автобусів, що випускаються французькою компанією Irisbus з 2006 року. Його експлуатують у Нідерландах, Данії, Австрії, Чехії, Італії, Ісландії тощо.

Так виглядає салон подарованого автобуса

Нагадаємо, 27 вересня Естонія в рамках гуманітарної допомоги дарує Житомирській області пасажирські автобуси. Захід відбувся у Малині, на Соборній площі.

Естонія стала першою країною, яка взялася допомогти Житомирщині ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів. Естонська урядова комісія на початку травня 2022 року розпочала свою роботу в області з визначення об’єктів, відбудову яких вони обіцяють профінансувати.

До слова, фінансування ремонту мосту через Іршу у Малині забезпечує Україна та Естонія, яка виділяє для цих цілей понад 1 млн євро.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини