На війні загинув 23-річний кулеметник з Малина

Обірвалося життя Кирила Мирутенка

Малинська громада знову отримала трагічні новини з фронту. У боях за Україну загинув Мирутенко Кирило Петрович. Молодому чоловікові було всього 23 роки.

Про втрату повідомляє Малинська міська рада.

«Із березня 2023 року воїн мужньо стояв на захисті рідної країни. У ЗСУ служив на посаді кулеметника взводу снайперів роти снайперів. Та 10 лютого 2024 року, під час виконання бойового завдання із захисту України, війна обірвала молоде життя.

Йому навічно залишиться 23 роки. У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять Героя. Царство небесне. Вічна світла пам’ять…» — написала у мерії.

Інформацію щодо прощання із Кирилом Мирутенком опублікують згодом.

Редакція MALYN.MEDIA висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Нехай Господь буде з вами у ці важкі дні горя та смутку, й допоможе пережити біль. Сумуємо разом з вами! Вічна і світла пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини