Старшокласників із сіл Малинщини почали навчати водінню на скутері

У мерії також обіцяють, що невдовзі започаткують курси для отримання категорії В – на легковий автомобіль

У понеділок, 31 січня, стартувало навчання для 16 школярів Луківського старостинського округу. Діти навчатимуться за програмою профільного навчання (спеціалізація «Автосправа») на 2021-2023 роки.

Діти отримають водійські посвідчення категорій «А1» і «А»

Про це повідомили у пресслужбі Малинської міської ради.

«Разом з директором школи Анною Степановою вони приїхали шкільним автобусом на перше, вступне заняття. Попереду у них — двомісячний навчальний курс їзди на скутері (мотоциклі) за рахунок коштів бюджету громади», – йдеться у повідомленні.

Навчання проходитимуть 16 учнів

У мерії кажуть, що навчання проходите як стаціонарно, так і онлайн.

«Це перший досвід навчання автосправі для учнів сільських громад. Сподіваємося, він буде вдалим та матиме продовження», – говорять у міськраді.

Як писав MALYN.MEDIA¸ 14 січня, здавали правила дорожнього руху у Радомишльському сервісному центрі МВС перші малинські школярі. Діти отримають водійські посвідчення категорій «А1» і «А» (скутери, мотоцикли).

Заступник міського голови Віталій Лукашенко розповідав, що цьогоріч у міському бюджеті на навчання учнів водійській справі закладені 500 тисяч гривень. За ці кошти, крім занять на категорії «А1» і «А», планується започаткувати в Малині навчальний курс для школярів, які хочуть відкрити категорію «В» (легковий автомобіль). Щоправда  за цю категорію потрібно буде доплачувати і батькам. Навчання попередньо планують розпочати у серпні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини