«Про дистанційку наразі не говоримо», — Олександр Ситайло про навчання на Малинщині

Через воєнний стан, постійне бомбардування та евакуацію населення, поки що не ведеться мови навіть про дистанційне

MALYN.MEDIA — наш телеграм-канал

З понад тисячі закладів на усій Житомирщині нині працюють лише половина. Малинщина поміж тих, де робота шкіл і садочків поки що на паузі.

«Дуже велика кількість людей виїхала. В основному це були жінки з дітьми. Тому й навчати особливо нема кого. Педагогічний склад теж пороз’їжджався, бо основна складова учнівського колективу —  це, власне, жінки. Тому освіта відтермінована. Про дистанційку поки що не говоримо. Як буде дальше — по ситуації», — прокоментував сьогодні, 15 березня, міський голова Олександр Ситайло.

На Житомирщині функціонує 1260 навчальних закладів. Зважаючи на війну в країні, та те, що частина шкіл, садочків та інших навчальних закладів зазнали руйнувань внаслідок обстрілів російськими окупаційними військами, 642 заклади тимчасово зупинили освітній процес.

Кількість навчальних закладів Житомирщини, які продовжують дистанційне навчання: 71 у Бердичівському районі, 66 у Житомирському районі, 41 у Новоград-Волинському районі, 50 у Коростенському районі.

Щоб зробити освіту максимально доступною, Міністерство освіти і науки України та Міністерство культури та інформаційної політики разом з низкою українських телеканалів запускають спільний проєкт «Навчання без меж».

Де дивитися уроки? Телеканали

  • ПЛЮСПЛЮС: для 7-го класу з 10:00 щоденно, для 8-го – з 11:00, для 11-го класу – з 12:00
  • “Піксель”: уроки для 5 класу о 10:00 та для 6 класу об 11:00
  • регіональні канали Суспільного мовника: для 9 класу о 10:00 та для 10 класу об 11:00

Онлайн-телебачення:

У рамках ініціативи школярі 5-11 класів зможуть щодня здобувати знання з окремих предметів.

Розклад на тиждень 14-18 березня

Кожен день буде присвячений окремій дисципліні. З  понеділка 14 березня по п’ятницю 18 березня транслюватимуться такі уроки:

14 березня – українська мова;

15 березня – математика;

16 березня – історія України;

17 березня – українська мова;

18 березня – математика.

Уроки можна буде переглянути на вказаних вище платформах онлайн-телебачення як у прямому ефірі, так і в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини