У Житомирській області змінили час комендантської години та дозволили продаж слабоалкогольних напоїв

Також йде підготовка до весняно-польових робіт

MALYN.MEDIA — наш телеграм-канал

У всіх населених пунктах Житомирської області з 15 березня буде діяти комендантська година з 20:00 до 06:00 год.Також магазинам дозволили продавати слабоалкогольні напої та пиво.

Про це у фейсбуці повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Рада оборони Житомирщини прийняла рішення встановити з 15 березня комендантську годину в усіх населених пунктах області з 20 години вечора до 6 години ранку до прийняття нового окремого рішення. Також рішенням Ради оборони Житомирщини дозволено продаж слабоалкогольних напоїв та пива, з 10:00 до 18:00, виключно цивільному населенню в магазинах, що мають відповідну ліцензію.

Також районним військовим адміністраціям та місцевим громадам, спільно з військовими, правоохоронцями та територіальною обороною доручено вжити заходів для сприяння фермерам та сільгосппідприємствам у проведенні весняно-польових робіт, зокрема безперешкодному пересуванню сільськогосподарської техніки, в тому числі під час комендантської години», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 лютого у Малинській громаді встановили комендантську годину з 19:00 до 7:00. Згодом комендантський час змінили на період з 18:00 до 6:00.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини