Капремонт Малинівського ліцею ввійшов у ТОП найдорожчих місцевих тендерів за січень

Ця закупівля зайняла третє місце у рейтингу по Житомирщині

Журналісти проаналізували публічні закупівлі у Житомирській області, які проводили у перший рік нового року. Виявилося, що проєкт капітального ремонту ліцею у Малинівці — один з найдорожчих, 93 млн грн. А точніше – на третьому місці, та уступається тільки закупівлі електроенергії Житомирводоканалом (майже 144 млн грн) та капремонту КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради (на 113 млн грн).

Про це пише Житомир.інфо.

Нагадаємо, що цю закупівлю проводили у два етапи.

Як писало MALYN.MEDIA,  23 листопада Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на каптеремонт Малинівського ліцею. Бюджет — 93,2 млн грн. 25 грудня відбувся тендер, на який подала заявку лише ПРБФ «Комунальник». Але замовник протоколом від 5 січня 2024 року пропозицію фірми відхилив, не давши часу на виправлення помилок.

8 січня Департаментом регіонального розвитку ОДА був оголошений новий тендер на капітальний ремонт Малинівського ліцею, з тими ж умовами: очікувана вартість закупівлі – 93 млн 268 тис. 980 грн, термін виконання робіт – до 20 грудня 2025 року. Заявку на торги подало лише ПРБФ «Комунальник». Фірмі дали вимоги про усунення невідповідностей у тендерній документації до 1 лютого. У разі підписання договору капітальний ремонт мають виконати до 20 грудня 2025 року.

До речі, щодо рейтингу найдорожчих закупівель, то на четвертому місці  будівництво (незавершене) закладу загальної середньої освіти, яке оголосила Станишівська сільрада, на 53 млн грн. А на п’ятому — безплатне харчування для дітей, потерпілих від Чорнобильської катаствофи, 45 млн грн.

Повертаючись до тендеру на ремонт Малинівського ліцею: перелік завдань для підрядника розписали на 70 сторінок кошторису. Оскільки йдеться про капітальний ремонт, то оновлюватимуть все — від комунікацій до фасадів. Запланували встановити й флагшток. Повністю закуплять нові меблі для вчителів та учнів, інвентар для медпунктів, комп’ютерну техніку тощо.

Також нагадаємо, що у лютому 2023-го Департамент уклав договір на виготовлення проєктної документації для ремонту Малинівського ліцею за 1 млн 498 тис. 700,40 грн. На черговій сесії Малинської міськради, яка відбулася 24 листопада минулого року, на розгляд депутатів винесли питання про передачу землі під Малинівським ліцеєм Департаменту регіонального розвитку ОВА.

На сайті Малинівського ліцею зазначено, що станом на 1 вересня 2023 року в ліцеї було 229 учнів, середня наповнюваність класів – 19 осіб. Для успішного навчання дітей облаштовані 18 класних кімнат, з них 2 кабінети інформатики, спортивна зала, актова зала, їдальня, майстерня трудового навчання.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини