Водна криза: у Малині пообіцяли підвозити воду до багатоповерхівок

Наразі йдеться лише про технічну воду, питну — розвозити не будуть

Через поломку насоса, у Малині вже другу добу відсутнє водопостачання. Ще від ранку сьогодні, 4 вересня, мешканці почали логічно запитувати владу, чому б не організувати підвіз води. Під вечір мер повідомив, що воду таки забезпечуватимуть. Але є нюанси.

«У зв’язку з аварійною ситуацією, яка виникла на водоочисній станції, сьогодні, найближчим часом ми організовуємо підвіз до багатоповерхівок Малина технічної води (вживати її категорично заборонено)»,написав Олександр Ситайло у фейсбуку.

Сьогодні орієнтовно о 18:00 воду обіцяли підвозити по мікрорайонах: вул. Приходька між багатоповерхівок, біля магазина «Сузір’я» по вул. Барміна, біля магазину «Вікторія» та «Євролюксу». Інша машина мала курсувати за адресами: вул. Володимирська, вул. Перемоги, вул. Лисенка, вул. Дорошок та мікрорайон лікарні.

Завтра, 6 вересня, підвіз води з 6 ранку буде продовжено по вказаних маршрутах. Додатково воду буде підвезено також до мікрорайонів ГМП та БАМ.

Про підвіз питної води поки що не йдеться. В той час мешканці міста вже пишуть у групах:

«Чому Малинська міська рада не може постачати питну воду в ДНЗ і в НЗ? Чому батьки повинні носити у бутлях воду, коли відправляють дитину в садочок? Чи їм не до цього?» — такий допис залишив Олександр Войдило.

Вранці Сергій Карпенко, директор ТОВ «Малиненергоінвест», яке відповідає за подачу води, розповідав MALYN.MEDIA, що причиною водної кризи стала поломка насоса, який забезпечував примусову подачу води з водосховища на очисні споруди. З його слів, учора, 4 вересня, працівники підприємства також намагалися підключити насоси, які громада отримувала на благодійній основі, однак жоден так і не впорався із проблемою.

На ситуацію вплинув критично низький рівень води у Малинському водосховищі. Нагадаємо, 7 серпня депутатів Малинської міськради збирали на позачергову сесію. Основна причина — критичний рівень води у Малинському водосховищі. Тоді ТОВ «Малин Енергоінвест» доручили виступити замовником для проведення аварійно-ремонтних робіт сегментних затворів гідротехнічної споруди.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини