У Малині понад добу немає води: коментар директора «Малин Енергоінвест»

На ситуацію вплинув критично низький рівень води у Малинському водосховищі

Від ранку, 4 вересня, майже по всьому Малину вимкнули воду. Станом на ранок сьогодні, 5 вересня, води немає вже на жодній із вулиць міста.

ТОВ «Малин Енергоінвест», яке відповідає за подачу води у крани, повідомляло, що причиною водної кризи стала поломка насоса, який забезпечував примусову подачу води з водосховища на очисні споруди.

«Ми намагаємося вирішити проблему ще з учора (4 вересня, – ред.), — коментує MALYN.MEDIA директор «Малин Енергоінвест» Сергій Карпенко. — Готуємося робити певні маніпуляції. Опускаємо ще один насос, щоб підкачати воду до основного насоса, який вже буде подавати воду на місто, але чи спрацює це – тільки Господь Бог знає. І паралельно шукаємо насос, який поламався. Учора він о 6:30 ранку просто згорів. Треба зрозуміти, що згорів насос, який подавав воду примусово. Бо рівень води у водосховищі настільки критичний — впав на понад 2 метри — що ті насоси, які працюють на водоочисній, просто не тягнуть воду. Тому ми третій тиждень воду подавали примусово».

З його слів, учора працівники підприємства також намагалися підключити насоси, які громада отримувала на благодійній основі, однак жоден так і не впорався із проблемою.

«Цей насос, який згорів, — російський. Знайти аналоги не так просто. А якщо і можливо, то коштують вони дорого. Ще раз скажу, що вчора ми робили все, що могли, але, на жаль, дива не сталося. Щоб ви розуміли, працювали до 4:00 ранку, а о 7:00 знову вийшли на роботу. Працюємо», — каже Карпенко.

На запитання, коли можливо відновлять воду, директор профільного підприємства відповідає: «Я планую, що воду подадуть сьогодні. Але це я так планую, а як воно буде — не знаю».

На запитання, чи планують мешканців забезпечувати питною водою, Карпенко зазначив, що мерія знає про ситуцію.

Нагадаємо, 7 серпня депутатів Малинської міськради збирали на позачергову сесію. Основна причина — критичний рівень води у Малинському водосховищі. Тоді ТОВ «Малин Енергоінвест» доручили виступити замовником для проведення аварійно-ремонтних робіт сегментних затворів гідротехнічної споруди.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини