У Малині затвердили нові вимоги до роботи закладів під час сирен

Власників закликали забезпечити зупинку робочого процесу на час повітряних тривог

Днями малинський міський голова Олександр Ситайло підписав розпорядження про роботу закладів під час повітряної тривоги.

Нові вимоги стосуються підприємств, установ, організацій, магазинів, супермаркетів, місць надання перукарських, косметичних послуг, кав’ярень, кафе, ресторанів, інших місць сфери торгівлі та послуг, які знаходяться на території Малинської громади. Тобто, це стосується і сіл також.

Так, зокрема, власникам перерахованих підприємств рекомендують визначити та привести евакуаційні шляхи у відповідність з нормами законодавства. А також встановити покажчики руху і таблички біля входу до захисних споруд та інших споруд, призначених для укриття. Важливо також розробити та розмістити в закладах схематичні плани укриттів.

Закликають стежити за повідомленням об’єктової системи оповіщення, повідомляти працівників та відвідувачів про повітряну тривогу.

Окрім цього, закликають забезпечити безумовне переривання виробничого процесу і надання послуг під час сирен.  

Хвиля нових вимог пронеслася Україною після того, як посеред дня цього понеділка росіяни обстріляли торговий центр «Амстор» у Кременчуці, що на Полтавщині.  Ракети влучили у торговий центр та на територію одного з підприємств.

ТЦ після удару повністю вигорів. Наразі відомо про понад 20 загиблих та 59 поранених. Під час удару на території було близько 1000 відвідувачів, сигнал тривоги більшість магазинів проігнорували.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини