У Малині встановили ялинку у патріотичних кольорах. ФОТО

Цьогорічна ялинка стоїть біля Будинку культури

Днями у Малині встановили і прикрасили святкове дерево. Цьогорічна ялинка менша за висотою та стоїть на новій локації, біля Будинку культури. Прикрасили зелену красуню синьо-жовтими іграшками та гірляндами. На верхівці — тризуб.

Міський голова Олександр Ситайло написав, що дерево благодійно подарували діткам громади небайдужі мешканці і запевнив, що на це з бюджету не витратили жодної гривні.

«Цьогоріч дискусія довкола ялинок була на загальнодержавному рівні, хоча кожна громада приймала кінцеве рішення сама. Ясна річ, нам не до свят, в країні війна, наші Захисники на передовій. Порадившись з військовими щодо встановлення ялинки, жодної негативної відповіді не отримав. Всі були за те, щоб подарувати нашим діткам хоч краплину відчуття свята дитинства», — написав мер Олександр Ситайло у своєму фейсбуці.

Як писав MALYN.MEDIA, минулого року у центрі Малина встановили 25-метрову ялинку. Її привезли із села Савлуки, дерево росло на обійсті довгожительки, яка померла на 101-ому році життя.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини