У Малині стартує опалювальний сезон

Попереджають, що буде непросто…

Від завтра, 20 жовтня, у Малині почнуть вмикати опалення. Теплими будуть батареї у закладах освіти, культури та багатоповерхівках, які підключені до централізованого теплопостачання.

Про це повідомила Малинська міська рада з посиланням на розпорядження міського голови. Щоправда, самого розпорядження на сайті міськради не знайти…

У мерії  попереджають, що опалювальний сезон буде одним з найважчих. Причина очевидна – війна й обстріли об’єктів критичної інфраструктури, зокрема, й теплових станцій.

«Враховуючи ворожі обстріли та пошкодження завдані енергетичній системі країни, варто враховувати що нинішній опалювальний сезон буде дійсно складним. Теплова енергія буде подаватися з урахуванням графіків аварійних відключень електроенергії та температурного режиму з метою економії газу», — написали у повідомленні.

Окрім цього мешканців попросили поставитися із розумінням до ситуації яка складається і «максимально підготувати своє житло до зимового періоду, аби зменшити втрати теплової енергії».

Як писало MALYN.MEDIA, вкінці вересня на засіданні міськвиконкому у Малині прийняли рішення про підготовку до опалюваного сезону. Медзаклади та багатоповерхівки Малина зобов’язали підготуватися до зими. У підвалах має бути потрібний запас води, харчів та навіть — «ємності для нечистот».

Наступна вимога – створити запас палива, якого буде достатньо на період осінь-зима. Наголошують також на потребі утеплити ущільнювачами вікна та двері у місцях загального користування.

Треба також провести ремонт електричних мереж і потурбуватися про освітлення, закупити ліхтарики та свічки, перевірити вентиляцію та принесли «теплі ковдри, шерстяні шкарпетки, каримати». Створити запас медикаментів.

Наприкінці жовтня опалювальний сезон розпочнеться в більшості областей, якщо ж холодна погода утримуватиметься раніше – старт можуть перенести.

У столиці на початку жовтня розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери: лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ, щодо житлових будинків все залежатиме від погоди.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини