Сухий режим: завтра у Малині почнеться хлорування мереж, не буде води

З 26-го по 30 серпня буде проводитись дезінфекція міського водогону.

Від завтра, 26 серпня, у Малині розпочнеться хлорування водопровідної мережі. У зв’язку з чим в Малині буде припинено подачу води по всьому місту з 14:00. Поки що йдеться про те, що водопостачання буде відсутнє лише 26 серпня.

Про це повідомили у Малинській міській раді.

Дезінфекція міського водогону проводитиметься з 26 серпня до 30 серпня.

«З метою запобігання негативному впливу стану мережі на якість питної води ТОВ “Малин Енергоінвест” проводить планову профілактичну дезінфекцію. На період хлорування на підприємстві фахівці щогодини будуть відбирати воду і контролювати стан хлору в воді», – йдеться у повідомленні.

 Рекомендації для споживачів:

  • У цей час не варто використовувати воду для приготування їжі (водночас вона придатна для санітарно-гігієнічних та побутових потреб).
  • У день хлорування необхідно відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж.
  • У разі наявності будь-якого додаткового фільтра води, його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.

На підприємстві наголошують, що хлорування води проводять щорічно. Це один з ефективних способів боротьби з кишковими інфекціями і небезпечними забруднювачами вод.

Читайте також – Завтра перекриють рух на площі Соборній у Малині.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини