Малинці подякували «Едельвейсам» за захист

На честь «десятки» перейменували вулицю міста

Війна — це час перемін, час здобутків, час нових звершень, час турботи, захисту і вдячності!

Про це пишуть на Facebook-сторінці 10-ї Гірсько-Штурмової Бригади.

«У Малині, на Житомирщині, подякували нашим військовим за захист, порятунок, допомогу, героїзм! Не після війни, не через 5-10 років, а прямо зараз! Віднині вулиця російського полководця Суворова носить іншу назву 10 окремої гірсько-штурмової бригади!» — пишуть військові, які захищали наші території під час активних бойових дій.

Фото: 10 ОГШБ

Мер Малина Олександр Ситайло подякував захисникам та вручив їм відзнаки. А від колективу «десятки» міському голові були вручені цінні презенти, серед яких — нагорода за допомогу та жертовність.

«Теплі обійми та щирі слова — яскраве підкріплення успішної співпраці. Тутешні жителі відчули на собі всі жахи війни. Саме «Едельвейси» — їхній захист та опора! Допомагають і нині — передають через волонтерів усе необхідне, влаштовують патріотичні концерти. Військові ЗСУ і містяни тепер одне ціле. Бо працюють задля досягнення єдиної мети — збереження життя, бойового духу, настрою українців. Звитяга захисників вселяє в українців впевненість у тому, що все буде добре», — написали у повідомленні, зазначивши, що вдячність малинців мотивує на нові досягнення та Перемогу.

Читайте також — У Малині перейменували 33 вулиці

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини