Малинській громаді передали автобус за 3 млн грн: половину профінансували з міського бюджету

Транспорт закупили за спільні кошти місцевого та державного бюджетів

Сьогодні, 28 грудня, 26 громад Житомирщини отримали нові шкільні автобуси. У переліку — і Малинщина.

Як повідомила пресслужба Житомирської ОВА, впродовж двох останніх років парк шкільних автобусів зменшився. Частину транспорту передали також на потреби оборони України.

«Минулого року ми отримали 22 автобуси від міжнародних партнерів і ще 15 було закуплено територіальними громадами самостійно. А вже сьогодні, у переддень Нового року, я з великим задоволенням передав новенькі автобуси для 28 закладів загальної середньої освіти області», — зауважив Віталій Бунечко.

Віталій Бунечко

Начальник Житомирської ОВА також додав, що нові автобуси полегшать підвіз учнів та педагогів до шкіл і садочків. А на реалізацію проєкту спрямували майже 92 млн грн: держава виділила 47 млн грн та понад 45 млн грн профінансували громади.

«Дякую всім, хто працював над здійсненням цього проєкту. Також велика подяка кожному, хто вірить у силу освіти та підтримують нас у здійсненні цих важливих кроків. Бажаю успіху усім нашим учням та педагогічним колективам. Разом будуємо майбутнє нашої області!» — підсумував Віталій Бунечко.

У Малинській мерії уточнили, що на придбання автобуса із бюджету громади скерували 1 млн 650 тис. грн. Таку ж суму профінансували і з державного бюджету.

«Цей шкільний автобус забезпечить підвіз дітей та педагогів до навчальних закладів в сільських населених пунктах громади. Щира вдячність всім причетним до даного проєкту», — написали у міськраді.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини