«Малин Енергоінвест» попереджає про перевірку лічильників мешканців

Споживачі мають бути готові, що до них найближчим часом прийде працівник, щоб обстежити прилад обліку

На підприємстві ТОВ «Малин Енергоінвест» повідомили про масштабну кампанію з повірки лічильників та встановлення магнітних стрічок і пломб. Також відбудеться заміна старих лічильників на нові, але коштом підприємства.

Про це пише пресслужба підприємства.

«Споживачам потрібно бути готовим, що до них прийде представник ТОВ “Малин Енергоінвест” (з посвідченням працівника підприємства, встановленого зразка), який обстежить місце встановлення вузла розподільного обліку. При потребі проведе комплекс робіт з розпломбування, демонтаж, монтаж, повірка, опломбування», – йдеться у повідомленні.

Кожна пломба має свій порядковий номер та зареєстрована в підприємстві. А отже, її неможливо замінити на іншу.

У Малин Енергоінвесті також нагадують, що відповідно до закону споживач забезпечує доступ представника виконавця до засобу вимірювальної техніки.

У випадку, якщо ви не можете дозволити перевірку лічильника, то повинні не пізніше, ніж за 10 днів повідомити підприємство. Наприклад, рекомендованим листом чи будь-яким іншим способом, який підтверджує отримання інформації.

Вкінці попереднього опалювального сезону через несправні будинкові лічильники малинцям перераховували зимові квитанції.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини