Допомагали водолази: ситуацію з водою у Малині вдалося стабілізувати

У місті пообіцяли поступово відновлювати водопостачання

Після більш як двох діб без води у місті, мер Олександр Ситайло повідомив, що ситуацію вдалося стабілізувати. Про це він написав у фейсбуці.

«Наші працівники «Малин Енергоінвеста» змогли сьогодні стабілізувати ситуацію на водоочисній станції. Зараз вони поступово відновлюють подачу води для міста.  Триває заповнення водонапірних резервуарів.  “Лікарня” уже з водою. На черзі — усі інші мікрорайони міста. У налагодженні системи безперебійного водопостачання комунальникам допомагають водолази», — написав мер.

Він також подякував мешканцям «за розуміння і терпіння». Нагадаємо, від ранку, 4 вересня, у Малині призупинили водопостачання. О 6:30 того дня згорів насос, який відповідав за примусову подачу води.

Сергій Карпенко, директор ТОВ «Малиненергоінвест», яке відповідає за подачу води, розповідав MALYN.MEDIA, що причиною водної кризи стала поломка насоса, який забезпечував примусову подачу води з водосховища на очисні споруди. З його слів, учора, 4 вересня, працівники підприємства також намагалися підключити насоси, які громада отримувала на благодійній основі, однак жоден так і не впорався із проблемою.

На ситуацію вплинув критично низький рівень води у Малинському водосховищі. Нагадаємо, 7 серпня депутатів Малинської міськради збирали на позачергову сесію. Основна причина — критичний рівень води у Малинському водосховищі. Тоді ТОВ «Малин Енергоінвест» доручили виступити замовником для проведення аварійно-ремонтних робіт сегментних затворів гідротехнічної споруди.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини