До Малина повернулася більша частина евакуйованих, – Олександр Ситайло

Людей закликають бути обережними і пам’ятати, що в країні війна

Через інтенсивні бойові дії у перші тижні війни з Малина виїхало 70% населення. Станом на сьогодні, 3 травня, до міста вже повернулися дві третини евакуйованих.

Про це у коментарі MALYN.MEDIA зазначив міський голова Олександр Ситайло.

«Ми закликали людей не повертатися до 9 травня, проте розуміємо, що не у всіх є можливість жити далеко від дому. З наших спостережень  дві третини вже приїхали до міста. Звісно, підрахунки орієнтовні.

 Дякувати Богу, близько місяця нашу громаду вже не обстрілюють, ворог також залишив прилеглі території. Але я закликаю усіх бути обережними, не ігнорувати повітряні тривоги, а якщо все-таки є можливість – залишитися на деякий час в евакуації. Дії окупантів непередбачувані», – прокоментував ситуацію мер міста.

Раніше ми писали, що і керівництво Малина, і керівництво Житомира закликало евакуйованих не спішити з поверненням. Щонайменше – до 9 травня. Зокрема, через заяви противника вдаряти по центрах прийняття рішень.

Кілька днів тому ворог, до слова, завдав два ракетних увари по Шевченківському районі Києва. Одра ракета потрапила у багатоповерхівку: як наслідок, 10 потерпілих, серед яких одна жінка – журналістка Радіо Свободи – загинула.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини