Актуальні вакансії у Малині: яку роботу і зарплату пропонують

Розмір зарплатні коливається від «мінімалки» до 15 000 гривень

Воєнний стан та активні бойові дії зумовили зупинення виробництва багатьох підприємств міста. Економічна адаптація до війни, незважаючи ні на що, триває: кількість тих, хто вже знов почав працювати – зростає.

Місцевий центр зайнятості у Малині підготував підбірку актуальних вакансій.

ТОВ «ПАПІРМАЛ» запрошує на роботу менеджера з постачання. Потрібно мати вищу освіту і досвід роботи за спеціальністю: економіка, менеджмент, підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Від кандидата роботодавець вимагає: знання роботи транспортної логістичної системи, ведення переговорів, оформлення договорів та швидко приймати ефективні рішення. Роботодавець пропонує офіційне працевлаштування та дружній колектив. Зарплата – 15 000 гривень.

ТОВ «БРИКЕТМАЛ» – запрошує на роботу енергійного та креативного помічника керівника, який вміє проводити закупівлю, вести соціальні мережі та створювати рекламу. Заробітна плата від 10 000 грн. А ще шукає відповідального і уважного охоронця. Потрібно охороняти територію виробництва, складів, офісних приміщень та готової продукції. Зарплата – 6600 гривень

ПП «ЛІВІНА» шукає водія, рамника та верстатника деревообробних верстатів. Пропонують зарплатню від 6500 до 9000 гривень.

ПП «МАЛИНСЬКА МЕБЛЕВА ФАБРИКА» має чимало пропозиції роботи в тому числі і для осіб, що мають інвалідність, а для професій, які потребують професійного навчання проводять стажування на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Працьовитих чоловіків і жінок запрошують на вакансії: оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, укладальникпакувальник, підсобний робітник, сортувальник виробів, електрик дільниці, стропальник тощо.

АТ «ЖИТОМИРГАЗ» запрошує монтера із захисту підземних газобопроводів. Працювати доведеться в Малині. В обов’язки входить здійснення технічного огляду, технічного обслуговування, виконання поточних та планово – профілактичних ремонтів УЕХЗ. Пропонують зарплатню від 9000 грн офіційне працевлаштування.

За довідками звертайтесь у Малинську міську філію центру зайнятості за адресою: м. Малин, вул. Шевченка, 1-а.
(04133) 5-13-80(097) 290-97-22

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини