Для Малинської громади планують закупити ще один сміттєвоз вартістю майже 5 млн грн

Купуватимуть у лізинг

Комунальне підприємство «Екоресурс» планує придбати новий сміттєвоз. Наразі на базі КП є два білоруські МАЗи. Перед повномасштабною війною планували за 2,7 млн грн купити третій сміттєвоз, але зі зрозумілих причин відклали покупку. І ось зараз стало відомо, що спецтехніку таки придбають.

На сайті мерії виклали два проєкти рішення, які стосуються цього питання. Перший — про збільшення статутного капіталу «Екоресурсу» на 2 млн грн. Другий — про надання дозволу на покупку сміттєвоза у лізинг. Ці питання винесли на позачергову сесію, яка відбувалася сьогодні, 9 січня.

Як зазначив у коментарі MALYN.MEDIA директор Екоресурсу Вадим Сафранчук, виділені 2 млн грн — це перший внесок. Вартість спецавтомобіля складає близько 4,7 млн грн. До війни така техніка вартувала 2,7 млн грн.

«Нам потрібна ще одна машина для вивезення сміття, тому що ми плануємо розширятися. Будемо встановлювати сміттєві контейнери у Баранівці й Пиріжках. Ті два МАЗи, які зараз в нас є, — не справлятимуться. Тому задумалися про підсилення. Для обслуговування громади хочемо придбати іномарку: MAN або IVECO. Ціна його в межах 5 млн грн — орієнтовно 4,7 млн грн. Звісно, до війни авто коштувало дешевше, але долар зріс і ціна відповідно також. Йдеться про автомобіль, місткістю 18 кубів. Але оскільки потрібної суми одним платежем не вдасться знайти, тому беремо у лізинг», — розказав Сафранчук.

Спецтехніку закуплятимуть через тендер.

Довідка. Купівля авто у фінансовий лізинг означає, що особа вибирає автомобіль і укладає угоду з лізингодавцем, який придбає авто і передасть його в користування.

У такій угоді користувач зазвичай сплачує постійні щомісячні або щоквартальні платежі протягом визначеного терміну лізингу. Водночас авто залишається власністю лізингодавця до закінчення угоди.

Зазвичай в умовах фінансового лізингу є можливість викупу автомобіля користувачем в кінці угоди за певну суму, яка визначається на початку лізингу. Фінансовий лізинг автомобіля може бути вигідним для людей або компаній, які хочуть скористатися авто без великих початкових витрат, але мають намір викупити його у майбутньому.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини