Де ролик про Малин за 50 000 гривень: коментар мерії

Відеоролик мали підготувати до 31 грудня, втім досі його не показували малинцям. Чи є він взагалі?

У вересні цього року виконавчий комітет Малинської міської ради провів тендер на  виготовлення «інвестиційного відеоролика» про місто. Послуги закупили у житомирської рекламної агенції, яка за 49 900 грн до кінця року повинна була відзняти та змонтувати відео про Малин.

Однак малинці досі його не бачили і вже підіймають це питання у соціальних мережах.

Так, наприклад, 31 грудня у групі «МалинчанИ» користувач поцікавився, «де ролик про місто за 50 000?»

З цим питанням журналісти MALYN.MEDIA звернулися до заступника міського голови Павла Іваненка. У коментарі він повідомив, що цей ролик готували для презентації можливостей міста на інвестиційному форумі, який мав проходити ще у жовтні 2021-го, але його перенесли на цю весну.

«Ролик готовий, але через певні обставини, як от ситуація з приміщенням Оранти, його треба коригувати. Також зазначу, що цей відеоролик про інвестиційні можливості нашого міста для потенційних інвесторів. Зараз його допрацюють і сьогодні-завтра презентують на сайті Малинської міської ради чи фейсбук-сторінці з актуальними інвестиційними пропозиціями», – зазначив Павло Іваненко.

Зазначимо, що тендер проводили без технічного завдання, у якому мали б уточнити, чого саме очікують від готового продукту. Відомо лише, що цей тендер виграв ФОП Дарсавелідзе Олександр, зареєстрований у Житомирі, який, до слова, підтвердив нам, що ролик зараз на етапі коригування.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини