Мерія замовила відеоролик про Малин за 50 000 гривень

Зйомку замовили у житомирського підприємця, який займається фотографією та відео

Малинська міська рада провела тендер на виготовлення «інвестиційного відеоролика» про місто. Послуги закупляють у житомирської рекламної агенції, яка за 49 900 грн до кінця року повинна відзняти та змонтувати відео про Малин.

Цікаво, що тендер проводили без технічного завдання, у якому мали б уточнити, чого саме очікують від готового продукту. Наприклад, скільки хвилин триватиме ролик, які теми потрібно розкрити та яка мета такого сюжету. Це має бути коротенька презентація чи повноцінний фільм на годину, титрований чи з озвучуванням? Мерія хоче аерозйомку з дроном чи статичні кадри…? Однак жодної уточнюючої інформації немає.

Відомо лише, що цей тендер виграв ФОП Дарсавелідзе Олександр, зареєстрований у Житомирі. Договір уклали 21 вересня. Кінцева вартість – 49 900 грн. Послуги переможець повинен надати до 31 грудня цього року.

Як писав MALYN.MEDIA цього року місто через тендер купило підмітальну машину, яка запам’яталась малинцям тим, що двічі розкидала пилюку, замість того, щоб збирати її.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини