Нічого святого: у Малині чоловік нажився на майні ритуального підприємства

Злодій виніс з території кладовища майна на близько 10 тисяч гривень

Вкінці вересня Малинський суд розглядав справу про крадіжку із місцевого ритуального підприємства «Скорбота». Цей випадок трапився у травні цього року.

Близько 21:00 місцевий мешканець  пробрався всередину підсобного приміщення підприємства з похоронних послуг, яке розташоване на території кладовища, і виніс звідти техніку.

У матеріалах суду уточнюють, що чоловік спочатку переконався, що нікого немає поряд, а тоді відімкнув вхідний замок і проник всередину. Йому вдалося викрасти бензопилу, дві мотокоси та два металеві круги (ножі до мотокоси). Загальна сума збитків — 9249, 85 грн.

У залі суду він визнав свою вину, уточнивши, що згодом сховав награбоване у своєму будинку. Суддя взяв до уваги щире каяття і те, що підсудний раніше не мав справи із криміналом, та виніс вирок.

Чоловіка визнали винним і присудили йому 5 років позбавлення волі, але через пом’якшувальні фактори звільнили від покарання, встановивши так званий іспитовий термін на 2 роки.

Це означає, якщо впродовж цих двох років підсудний не проступиться, то відбудеться лише періодичним відмічанням у поліції. Якщо ж таки ще раз стане на ті ж граблі, попаде за ґрати на 5 років. Він також має сплатити 2900 грн судових витрат.

Читайте також — Суд виніс вирок злодієві, який напідпитку обікрав кав’ярню «Michelle» у Малині

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини